Мета заняття:
1. Навчальна: сформувати поняття загального і частинного розв’язків диференціального рівняння другого порядку із сталими коефіцієнтами, вміння його розвязувати
2.Виховна: продовжувати виховувати уважність, самостійність, вміння працювати в малих групах.
3.Розвиваюча: продовжувати розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах, навички самостійного розв’язування задач
Міжпредметна інтеграція: основи програмування, мікросхемотехніка
Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.
Студенти повинні знати: поняття загального та частинного розвязку диференціального рівняння другого порядку із сталими коефіцієнтами та алгоритм для його розвязку.
Студенти повинні вміти: розв’язувати диференціальні рівняння другого порядку із сталими коефіцієнтами.
Студенти повинні мати навички: знаходити загальний та частинний розвязки диференціальних рівнянь другого порядку із сталими коефіцієнтами.
|
|
Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання
Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: М.М.Бараболя
Хід заняття
1.Організаційний момент. Перевірка присутності
( хв.)
2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття)
Розповісти про важливість вміння розв’язувати диференціальні рівняння при вивченні електротехніки, технічної механіки
3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.)
Постановка завдання: описати структуру заняття
4. Актуалізація опорних знань. ( хв.)
Фронтальна бесіда по питаннях:
1)Неповні диференціальні рівняння II порядку.
2) Поняття про диференціальні рівняння другого порядку із сталими коефіцієнтами. Алгоритм розв’язування диференціальних рівнянь другого порядку із сталими коефіцієнтами
5. Формування вмінь та навичок. ( хв.)
План
1) Знаходження загальних розв’язків диференціальних рівнянь 2 порядку із сталими коефіцієнтами;
2) Знаходження частинних розв’язків диференціальних рівнянь 2 порядку із сталими коефіцієнтами;
6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.)
Розв’язування задач
7. Підсумкова частина заняття. ( хв.)
Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)
|
|
8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.)
Л1. стр.426-429
Література:
1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. Вінниця. 2009
2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»
3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
4. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002
5. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття
Навчальна дисципліна вища математика
Група: 3АМ5 Дата проведення:
Вид заняття: практичне А удиторія № _________________
Тема заняття: Розв’язування задач. ОКР №2.
Вид заняття: практичне заняття.
Мета: 1.Навчальна: систематизувати та перевірити знання з тем курсу другого семестру.
2.Виховна: продовжувати виховувати вміння самостійно працювати.
3.Розвиваюча: розвивати принциповість, наполегливість.
Міжпредметна інтеграція: фізика, електротехніка.
Методичне та матеріальне забезпечення: таблиці до теми, роздатковий матеріал.
Основні знання та вміння: студенти повинні вміти розв’язувати задачі
Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання
Література:
1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. Вінниця. 2009
2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»
3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
4. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002
5. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
Викладач Бараболя М.М.
Хід заняття
1. Організаційний момент 2 хв.
2. Актуалізація опорних знань: Провести узагальнення знань з питань першого семестру.
3. Контроль вмінь та навичок
3.1 Тема заняття: Розв’язування задач. ОКР №2.
3.2Мотивація пізнавальної діяльності: розповісти про важливість позитивного результату написання к.р. при виставленні оцінки за семестр
3.3 Питання, які будуть вивчатися:
1)Розв’язування задач
2) Написання к.р.
3.4 Методи, які використовуються: пояснювально-ілюстративний, частково-пошуковий.
4.Самостійна робота студентів: розв’язування задач контрольної роботи.
5. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу: розв’язування задач.
6. Підсумкова частина заняття: підвести підсумки та виставити оцінки.
7. Повідомлення домашнього завдання: Л1, ст. 149-354.
План заняття №
Навчальна дисципліна вища математика
Група: Дата проведення:
Вид заняття: практичне А удиторія № _________________