IХ. Финансування проведення змагань. Витрати на відрядження учасників несуть організації, що відряджають (проїзд, проживання, харчування

Витрати на відрядження учасників несуть організації, що відряджають (проїзд, проживання, харчування, страховка та ін.)

Х. Нагородження учасників.

Спортсмени, які програли за вихід у фінал проводять бій за третє місце. Переможці виявляються шляхом перемоги в своїй ваговій категорії.

Переможці та призери, які посіли 2-ге і 3-є місце нагороджуються медаллю, дипломом і цінним призом.

Призери, які посіли 2-ге та 3-те місця. Нагороджуються медаллю, дипломом і пам’ятним призом.

XІ. Порядок подачі заявок.

Попереднє підтвердження участі в Семінарі або Турнірі здійснюється до 26 травня 2015 р. шляхомподачі заявки наe-mail: pankration_nikolaev@ukr.net

Форма заявки стандартна

Команди та учасники, які не прислали своєчасно попередні заявки або прислали не вірно чи не повністю заповнені заявки, а також СПОРТСМЕНИ, ВАГА ЯКИХ НЕ БУДЕ СПІВПАДАТИ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАЯВЦІ, НЕ БУДУТЬ ДОПУЩЕНІ ДО ЗМАГАНЬ!!!