Додаток
№ п/п | Найменування робіт | Формула підрахунку | Вим. | Кільк | Маса, т | Об’єм, м³ | Разом | Ескіз | ||||||||
т | м³ | |||||||||||||||
А. Підземна частина I. Земляні роботи | ||||||||||||||||
1. | Розроблення грунту 1групу бульдозером потужністю 80к.с. з пере мишеням на 30м | V = abh = 35x31,4х0,2=219,8 | м³ | 219,8 | ||||||||||||
2. | Занурювання ґрунту 1 гр. екскаватором на гусеничному ході з ємкістю ковша 0,4 м³ на автосамоскид | V = abh див. п.1 | м³ | 219,8 | ||||||||||||
3. | Транспортування ґрунту 1 гр. автосамоскидом на відстань 5 км. | Q = Vγ=219,8х1,2; γ =1.2 т/м³ γ- сер. щільність ґрунту V-об’єм ґрунту | т | 263,76 | ||||||||||||
4. | Робота на відвалі при доставці ґрунту 1 гр. автосамоскидами | V = abh див. п.1 | м³ | 219.8 | ||||||||||||
5. | Розробка ґрунту 2 гр. в котлованах екскаватором на гусеничному ході, ковшем ємкістю 0,4 м³ з завантаженням на автосамоскид | Vям=(a+сh)(b+сh)hnhh=2.4-0.9-0.2=1.3м V=abh=16.51*12.71*1.3=272.79 a=15+0.655*2+0.2= =16.51 b=11.4+0.555*2+0.2==12.71 Vвив=Vфунд+Vпідв+Vосн=15.578+28.82+8.1=52.5 Vпідв=an*bn*hn= =15.91+12.31+0.6= =28.82 an=15+0.0455*2=15.91 bn=11.4+0.455*2=12.31 h=1.5-0.9=0.6 l=5.7-0.645+2*0.1+2* *0.655=6.565 V=1.1*0.1*6.565*4= =2.626 V=V1+V2=5.448+2.626=8.1 | м³ м³ | 272.79 52.5 28.82 72,58 | ||||||||||||
6. | Транспортування ґрунту автосамоскидами на відстань 5 км. | V= Vвив.=52.5 Q =Vγ=Vвив *1,75=52.5*1,75 γ=1,75 т/м³ | т | 91.87 | ||||||||||||
7. | Робота на відвалі при доставці ґрунту 2 гр. автосамоскидами | V= Vвив. | м³ | 52.5 | ||||||||||||
8. | Розробка ґрунту 2 гр. екскаватором на гусеничному ході з ковшем ємкістю 0,4 м³ у відвал | Vотв= V-Vвив-Vвр=272.79-91.87-4.77 | м³ | 176.15 | ||||||||||||
9. | Розробка вручну ґрунту 2 гр. у котлованах глибиною без кріплення | Vвр = V*0,0175 = 272.79*0,0175=4.77 | м³ | 4.77 | ||||||||||||
10. | Засипка траншей та котлованів з переміщенням ґрунту 2 гр. до 10 м бульдозером міцністю до 80 к.с. | =Vотв- = 176.15-26.42=149.73 | м³ | 149.73 | ||||||||||||
11. | Засипка в пазух котловану ґрунту 2 гр. вручну | = Vотв*0,15=176.15*0,15=26.42 | м³ | 26.42 | ||||||||||||
12. | Ущільнення ґрунту 2 гр. пневматичними трамбівками | Vущ= | м³ | 149.73 | ||||||||||||
II. Фундаменти | ||||||||||||||||
13. | Основа під фундаменти з бетону з довжиною 100мм | Vосн = 8.1 | м³ | 8.1 | ||||||||||||
15. | Укладання блоків стрічкового фундаменту ФБ-1 ФБ-2 ФБ-3 ФБ-4 | шт. шт. шт. шт. | 1.960 0.700 1.300 0.470 | 0.815 0.263 0.543 0.196 | 188.16 10.5 59.8 1.96 | 78.24 3.045 24.97 1.96 | ||||||||||
16. | Улаштування монолітних ж/б поясів МП1 Арматура АI | шт. т | 5.7 142.5 | 5.7 142.5 | ||||||||||||
17. | Улаштування бетонах монтажних ділянок МД1 | ∑=a*b*h=0.6*0.8*1*3=1.44 | шт. | 1.44 | ||||||||||||
ІІІ.Ізоляція фундаментів | ||||||||||||||||
18. | Горизонтальна гідро ізоляція цементного розчину марки М100 з додаванням 10% товщиною 30мм | S=z*l=0.5*52.8= =26.4 | м2 | 26.4 | ||||||||||||
19. | Блокова гідро ізоляція з двох шарів бітуму | S=p*h= (52.8+8*0.5)*0.6=34.08 | м2 | 34.08 | ||||||||||||
V.Надземна частина двері та вікна | ||||||||||||||||
20. | Улаштування метало пластикових вікон площею болем чім ніж2 м2 | S=S1*n S=1.5*1.5*15= =33.75 | м2 | 33.75 | ||||||||||||
Улаштування метало пластикових вікон площею болем чім ніж2 м2 | S=S1*n S=1.5*1.2*2= =3.6 | м2 | 3.6 | |||||||||||||
Улаштування деревних дверей площею до 2 м2 | S=S1*n S=2.1*0.9*15= =28.35 | м2 | 28.35 | |||||||||||||
Улаштування деревних дверей площею більше ніж 3 м2 | S=S1*n S=2.4*1.5*1=3.6 | м2 | 3.6 | |||||||||||||
VІ. Стіни | ||||||||||||||||
Стіни зовнішні середнього складності за вишки до 4 м Внутрішні Перегородки | Див. відомість підрахунку №2 | м³ м³ м 2 | 142.66 43.61 202.16 | |||||||||||||
Улаштування ж/б перемичок 2ПБ19-3 3ПБ21-2 2ПБ13-1 3ПБ13-37 | шт. шт. шт. шт. | 0.081 0.137 0.054 0.085 | 0.033 0.050 0.022 0.034 | 4.132 0.822 0.81 0.85 | 1.683 0.33 12.15 0.34 | 1.9*0.12*0.14 2.1*0.12*0.22 1.3*0.12*0.14 1.3*0.12*0.22 | ||||||||||
VІІ. Перекриття та покриття | ||||||||||||||||
Укладання панелей перекриття більше чім 5 м 2 ПК1 ПК2 ПК3 | S=S1*n S=5.7*1*38=216.6 S=5.7*1*1=5.7 S=3.0*1*2=6 | м² шт. м² шт. м² шт. | 2 38 216.6 1 5.7 | 0.875 3.075 2.050 | 0.067 1.23 0.085 | 1.75 116.85 2.050 | 0.134 46.74 0.85 | |||||||||
Промазка та розшивання низу плит швів пліт покриття та перекриття розчином | Р=(4+1)*2+(5.7+1)*38+(5.7+1)*1=269.3 | м | 269.3 | |||||||||||||
Підлога | ||||||||||||||||
Покриття підлоги з керамічної плити | м² | 29.08 | ||||||||||||||
Стяжка цементного розчину М150-50 | м² | 29.08 | ||||||||||||||
Гідро ізоляція -2 шару гідролізу | м² | 29.08 | ||||||||||||||
Стяжка цементного розчину М150-50 | м² | 29.08 | ||||||||||||||
Утеплювач керамзит -30 | м² | 29.08 | ||||||||||||||
Підстильний шар бетону 100 | V=S*1=2.908 | м² | 2.908 | |||||||||||||
Лінолеум -2.5 | м2 | 276.79 | ||||||||||||||
Стяжка - цементний розчин М150-40 | м² | 133.09 | ||||||||||||||
Утеплювач - плитний -50 | м² | 133.09 | ||||||||||||||
Підстильний шар з бетону – | V=S*0.1=133.09*0.1=13.309 | м3 | 13.309 | |||||||||||||
Стяжка цементного розчину М150-2 | м² | 143.7 | ||||||||||||||
Ізоляційний шар -25 | м² | 143.7 | ||||||||||||||
Покрівля | ||||||||||||||||
Пароізоляція 1 шар руберойду марки РКМ3506 на бітумний мастиці | S= a*d=15*11.4= =171 | м² | ||||||||||||||
Тепло ізоляція плити ISOVERq=30кг/М-50 | S= a*d=15*11.4= =171 | м² | ||||||||||||||
Стяжка | S= a*d=15*11.4= =171 | м² | ||||||||||||||
Улаштування елементів даху | м³ | 2.328 | ||||||||||||||
Покрівля з метало черепиці | С=16.42*6.74*2=221.34 | м² | 221.34 | |||||||||||||
Опоряджувальні роботи | ||||||||||||||||
Покрашена штукатурка стін и перегородок | м² | 344.67 | ||||||||||||||
Облицювання керамічної плитки | м² | 56.77 | ||||||||||||||
Покрашена штукатурка фарбуванням водо дисперсійними фарбами | м² | 96.57 | ||||||||||||||
Штукатурка обклейка шпалерами | м² | 191.33 | ||||||||||||||
Підшивна стяжка з гіпсокартону фарбування | м² | 61.72 | ||||||||||||||
Фарбування стелі | м² | 276.79 | ||||||||||||||
Вимощення | ||||||||||||||||
Улаштування під вимощення із щебеню товщиною 14см | S=p*a=52.8*1= 52.8 | м² | 52.8 | |||||||||||||
Улаштування одно слойоного асфальту бетонного покриття відмітки із мілко зернистого смеси товщиною 3см | м² | 52.8 | ||||||||||||||