Робота учнів над вправами по застосуванню знань

Інструктаж з техніки безпеки.

Практична робота.

Робота з програмою COREL DRAW.

Створити графічний об’єкт за зразком.

Релаксація.

Підсумок уроку.

– Яким чином до графічного об'єкта можна застосувати ефект інтерактивного спотворення?

– Які варіанти спотворення ви знаєте?

– Що таке оболонка?

– За допомогою яких елементів оболонки можна змінювати її вигляд?

– В чому полягає зміст інтерактивного перетікання об'єктів? Які властивості він має?

– Опишіть процес застосування ефекту перетікання до графічних об'єктів.

– Які способи редагування перетікання ви знаєте?

– Що таке ефект подібності?

– Що таке ефект інтерактивної прозорості?

– Опишіть процес застосування ефекту прозорості до графічних об'єктів?

– Як можна настроювати прозорість?

– Як можна настроювати ефект створення тіней об'єктів?

– Як можна видалити тінь?

– Що таке ефект лінзи? Які властивості цього ефекту ви знаєте?

– Опишіть процес застосування ефекту лінзи до об'єкта.

Як підсумок нашої роботи буде написання словника.

Українською Російською
Ефекти Эффекты
Художнє оформлення Художественное оформление
Перетікання Перетекание
Подібність Сходство
Витягування Вытягивание
Об’єм Объем
Скіс Скос
Спотворення Искажение
Тінь Тень
Прозорість Прозрачность

Домашнє завдання.

Вивчити тему «Спецефекти в графічному редакторі COREL DRAW».

УРОК 33 - 34

ТЕМА: Графічний редактор COREL DRAW. Практична робота № 5. Робота в графічному редакторі COREL DRAW. Підсумковий урок.

МЕТА: узагальнити знання учнів з теми «Графічний редактор COREL DRAW»; закріпити уміння і навички роботи в графічному редакторі COREL DRAW; розвивати логічне мислення, творчість, комп’ютерну грамотність; виховувати бережне ставлення до комп’ютерної техніки.

ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: скріншоти, схеми, роздатковий матеріал до практичної роботи, операційна система WINDOWS, тестуюча програма TEST-W2, графічний редактор COREL DRAW

ТИП УРОКУ: перевірки і корекції ЗУН

БАЗОВІ ПОНЯТТЯ ТА ТЕРМІНИ: графічний редактор

ПЛАН УРОКУ

1. Організаційний етап.

2. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

3. Перевірка рівня володіння знаннями.

4. Перевірка рівня сформованості умінь і навичок.

5. Релаксація.

6. Самостійна робота по виконанню контрольних завдань.

7. Підсумок уроку.

8. Домашнє завдання.

ХІД УРОКУ

Організаційний етап.

Привітання.

Фіксація відсутніх учнів.

Перевірка готовності учнів до уроку.

Перевірка готовності до уроку кабінету.

Перевірка наявності обладнання до уроку.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: