Реті:51

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Білімдерін тексеру.

Дамытушылық: Алған теориялық білімдерін практикада ұтымды қолдана білуі

Тәрбиешілік: жауапкершілік, белсенділік, білімге талпыну қасиеттерін бойында тереңдету

Сабақтың түрі: Бақылау жұмысы

Сабақтың жоспары:

1. Ұйымдастыру кезеңі: түгендеу, сабаққа ынталандыру

2. Бақылау жұмысының мәтінін таратып беру.

3. Бақылау жұмысы бойынша кейбір ақпарат беру

4. Үйге тапсырма беру

Сабақтың барысы:

1. Ұйымдастыру кезеңі. Түгендеу, сабаққа ынталандыру

Сабақтың барысы:

І нұсқа ІІ нұсқа
І нұсқа ІІ-нұсқа
Түзу А(2,1) және В(0;3) нүктелерінен өтеді. АВ түзуінің теңдеуін жаз. Түзу А(0,3) және В(2;1) нүктелерінен өтеді. АВ түзуінің теңдеуін жаз.
х2+(у-6)2=36 теңдеуі берілген. 1) с(х;у) -? 2) R -? 3) Ордината бойынша 3 бірлікке жылжытсақ, шеңбердің центрі қалай өзгереді? 4) Абсцисса бойынша -4-ке жылжытсақ ше? (х-5)22=49 теңдеуі берілген. 5) с(х;у) -? 6) R -? 7) Ордината бойынша 2 бірлікке жылжытсақ, шеңбердің центрі қалай өзгереді? 8) Абсцисса бойынша -3-ке жылжытсақ ше?
А(11,5) және В(5,3) түзуі берілген. 1) АВ – ұзындығын тап 2) 4|АМ|=|ВМ| болса М нүктесінің координаталарын тап. А(9,7) және В(7,5) түзуі берілген. 3) АВ – ұзындығын тап 4) 4|АМ|=|ВМ| болса М нүктесінің координаталарын тап.
Квадраттың бір қабырғасын 1) 4 есе өсірсе; 2) 2,5 есе азайтса онда квадраттың ауданы қалай өзгереді? Квадраттың бір қабырғасын 1) 2 есе өсірсе; 2) 3,5 есе азайтса онда квадраттың ауданы қалай өзгереді?

Үйге тапсырма: Қайталау

Геометрия, 8 сынып, 3 тоқсан


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: