- Today we’ll continue to speak about Easter holidays. We learn new words and make up sentences in Present Simple Tense.
- OK. Let’s start our lesson.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- At Easter we colour the eggs. You must match eggs with letters to the following colours.
(на яйцях літери, на кольорових кульках їх звуки)
б) мовна розминка
- Let’s learm a poem about this holidays.
(ex 2, p. 65)
Повторення раніше вивченого
а) фронтальне опитування
- Let’s play the game “A ball”. I’ll name the words in Ukrainian and you must name them in English.
б) робота з карткою
- You have a card. You must write down the small and the capital letters.
(Pavlichenko p.54, ex 3)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Введення нової лексики
а) семантизація слів
- Look at the picture and say what can you see?
[i:] – [i:] – [i:] – Easter
[a:] – [a:] – [a:] – basket
[ ] – [ ] – [ ] – bunny
б) фонетичне опрацювання
в) закріплення лексики
гра «Покажи мені»
гра «Познач і скажи»
(Павліченко с. 54, впр. 1)
Розвиток граматичних навичок.
а) аудіювання
- Look at the pictures and read the names of children
(ex 3, p. 66)
б) робота в зошитах
- OK. Let’s try to make sentences.
Mum/ bake paskas. ___________________________
Ann/ clean the room. __________________________
Dan/ paint Easter eggs. _________________________
|
|
Розвиток навичок читання
а) робота з підручником
- Open your books at page 66 and find the ex 4.
- Look, find and say.
б) читання літер
- ex 5c, p. 67
- Look and say.
Розвиток навичок говоріння.
- Look at the desk. You have cards. You must decorate them and say how you prepare to the Easter.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Підведення підсумків уроку.
- What new words did you learn at our lesson? What does the words “Easter bunny” mean?.
Закінчення уроку.
- The lesson is over. Good – bye!
УРОК 28
Тема: Свята – веселі. Узагальнення вивченого.
Мета: активізувати та закріпити ЛО теми «Свята»; практикувати учнів в їх вживанні; систематизувати знання учнів у формування навичок діалогічного мовлення за темою; закріпити літери англійського алфавіту; продовжувати формувати навички в утворенні речень в теперішньому неозначеному часі.
Розвивати аудитивну пам'ять, логічне мислення, навички каліграфічного письма.
Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: алфавіт, тематичні малюнки, картка для самостійної роботи, літери та звуки, флеш – картки, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
Привітання.
Повідомлення теми та мети уроку.
- At our lesson today we’ll continue to speak about the holidays. At the end of the lesson you have a small test to check up your knowledge about the theme.