V. Підбиття підсумків, оцінювання результатів уроку. VІ. Домашнє завдання.Підготувати цікавий матеріал про золото

VІ. Домашнє завдання. Підготувати цікавий матеріал про золото.

Урок 14

Тема. Історія та значення срібла в нашому житті

Мета: ознайомитись з історією срібла, загальною характеристикою, знаходження у природі та практичне застосування людиною; сприяти розвитку в учнів екологічної культури; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я, до навколишнього середовища.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Форми та методи: психологічна розминка, хімічний диктант, робота в групах.

Обладнання: зображення срібних предметів, портрети вчених.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Психологічна розминка.

Часто бажання людини не співпадають з її можливостями. Щоб навчитися корегувати їх, використовуйте Т - схему і перелічіть асоціації що спадають на думку.

 

Я не хочу і не можу Т Я хочу і можу

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Хімічний диктант.

Золото належить до ______ металів. Це м'який яскраво-жовтий важкий ______. Воно легко розплющується на найтонші листочки. Сучасні дані пов'язують початок використання золота з VI тисячоліттям до н. е. _______ й рідкісність цього металу сприяли створенню ________ виробів мистецтва, які стали знаковими символами ________ давніх володарів країн Месопотамії, Кавказу, ______. Уже в стародавньому _____ золото виконувало функцію _______.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: