Парадоксальна розповідь

(учні вказують помилки)

Алюміній —білий легкий метал, добрий провідник тепла і електрики. Гемфрі Деві в 1808 році визначив існування газу основи галунів, і назвав його алюміум. Досліди на заводі Жавеля завершились не успішно і 18 липня 1855 року не були отримані перші злитки металу. В той час алюміній був настільки дорогим, що на виставці він був виставлений поряд з скарбами з державної казни.

Одним з найважливіших споживачів алюмінію є електротехнічна промисловість. Алюмінієва фольга не використовується для виробництва різноманітних пакувальних матеріалів. Головними перевагами всіх сплавів алюмінію є їх мала щільність, висока міцність, задовільна стійкість проти атмосферної корозії, але велика вартість. Алюмінієві сплави використовують в ракетній техніці, в авіа-, авто-, судно- та приладобудуванні та в багатьох інших галузях промисловості.

 

V. Підбиття підсумків, оцінювання результатів уроку.

VІ. Домашнє завдання. Скласти власну парадоксальну розповідь.

 

 

Урок 13

Тема. Цар металів – метал царів. Історія золота

Мета: ознайомитись знайважливішим хімічним елементом світової фінансової системи, його загальною характеристикою, історією відкриття та застосуванням; стимулювати пізнавальну діяльність, розвивати інтерес до предмета, формувати вміння швидко і чітко формулювати свої думки, логічно викладати їх, обстоювати свою точку зору.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Форми та методи: вправа «компліменти», розповідь, робота в групах.

Обладнання: малюнки із зображенням золота, його виробів, портрети вчених.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Вправа «компліменти». Кожен учень розпочинає словами: мені подобається вивчати метал царів тому що …

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Повідомлення парадоксальних розповідей, виправленя помилок.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: