Завдання І
У 2016/2017 навчальномуроціметодичнеоб’єднаннявчителівпочатковихкласівбуде працювати над проблемою «Інформаційно-комунікативнітехнології на уроках в початковійшколі»
Виходячи з цього, МО ставить такізавдання:
1.Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасніосвітнітехнології та інновації..
2. Використання оздоровчих технологій в навчально-виховному процесі.
3. Удосконалюватиформи і методироботи на уроках, творчоставитисядо кожного уроку, впроваджуючи в практику досягненняпедагогічної науки.
4. Спрямувати роботу на забезпеченнявисокогорівнявикладання, формування в учнівпрактичнихумінь і навичок
5. Регулярно проводитиогляд новинок методичної та художньоїлітератури, періодичнихвидань.
6. Активізуватипозакласну роботу з навчальнихпредметів, розвиваючи при цьомутворчіздібностіучнів.
7. Проводитиіндивідуальну роботу зучнями, які не встигають.
8. Використовуючирізнізасоби, форми і методинавчання, виховувати в учнів почуття патріотизму, любов до рідноїмови, повагу до культури і традиційсвого народу.
9.Підвищуватирівеньзагальноїкультуривчителів.
10.Вивчати проблему формуванняздоров’язберігаючогосередовища як однією з ключових умов розвиткуповноцінноїособистості.
Заходи по вивченню і підвищеннюрівнязнань, умінь та навичокучнів
№з/п | Завдання і змістроботи | термін | Відпов. за виконання | Де буде обговорено |
Провести діагностичнийзріззнань з математики, українськоїмови та перевірититехнікучитанняучнівпочатковихкласів Опрацювання методики складаннятестів на етапіпідсумкого контролю Перевірити стан веденняучнівськихзошитів з метою перевіркидотриманняєдинихвимог до веденнязошитів та оцінюванняробіт Проводитиметодичні оперативки: опрацюванняінструктивно-нормативнихдокументів, методичнихлистів; підсумкиперевіркинавчально-тематичногопланування Участь в ярмарку педагогічнихідей | вересень вересень жовтень Протягом року листопад | заступник директора керівник МО Керівник МО заступник директора керівник МО | засідання МО №2,4 засідання МО №1 засідання МО №1 засідання МО №3 засідання МО №2 |
Завдання ІІ
Проблемна тема, над якою я працюю є «Інформаційно-комунікативні технології».
Пояснювальна записка
1. Назва методичного документа: матеріали науково-практичного семінару «Відкритий урок математики з використанням ІКТ».
2. Для кого призначений методичний документ: для вчителів школи
3. Місце методичної розробки у проблемній темі: використання ікт для ефективності навчання.
4. Мета методичного документа: показати можливості використання ікт на уроках математики та виявити результативність навчання.
5. На який час розрахована реалізація цього документа: урок 45 хв.
6. Коли і де був використаний цей документ: ще не був використаний.
7. Чи отримано позитивний ефект від використання цього документа? Для кого він був корисним?:Матеріали будуть використані в 2016/2017 навчальному році, але ефективність використання ІКТ уже доведено.
Урок з математики
Тема. Природні дива України. Знаходження дробу від числа. Задачі на знаходженнядробу від числа
Мета: формувати вміння учнів знаходити дріб від числа, вправляти у розв’язуванні задач, які включають знаходження дробу від числа;ознайомити учнів зцікавими природними об’єктами, які є на території України; розвивати навички самоконтролю, увагу, мислення; формувати комунікативну компетентність;виховувати старанність у навчанні, допитливість; бажання берегти і примножувати багатства рідної землі
Тип уроку: урок формування вмінь і навиків
Форма проведення: урок - подорож
Обладнання: комп’ютер, мультимедійна дошка, мультимедійна презентація на тему «Природні дива України», сигнальні картки, смайлики для визначення настрою,тестові завдання
Хід уроку
І.Організація класу
– Який урок ми розпочинаємо, діти?
|
Слайд №1 Емоційне налаштування учнів на роботу на уроці
Учитель. Подивились всі на мене,
Усміхнулися усі.
Хто готовий до роботи? (піднімають руки)
Бачу, ви всі молодці.
Як ми будем працювати?
Учні. Дружно і активно.
Учитель. А у зошитах писати?
Діти. Охайно і красиво.
Учитель. Як же будете відповідати?
Діти. Швидко, точно, вміло.
Учитель. Тож часу не гаємо,
Учні. Беремося за діло.
– З яким настроєм, діти, ви приступаєте до роботи? Позначте свій настрій на смайликах, які лежать у вас на партах (Слайд №2)
– У кінці уроку ми обов’язково порівняємо, чи змінився ваш настрій?
ІІ.Активізація і корекція знань учнів
– Я дуже хочу, щоб сьогодні ми провели цікавий і незвичайний урок.
– А щоб дізнатися, про що йтиме мова на уроці, вам потрібно виконати вправи для усного рахунку та розгадати ключові слова.
Усний рахунок