Гра «Шифрувальники». Робота в парах

— Запишіть слова. Поділіть слова на склади, поставте наголос.

РБЕБО КАЛБІ КВВО МІДЬДЕВ КАЛДЖІБ

— Про яких тварин не згадується у попередньому вірші?

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

— Які правила переносу слів ми сьогодні повторили?

— Які слова не можна переносити по складах? Наведіть приклади.

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. С.19 - 20, вправа 49.

Урок 12

Тема: ГОЛОСНІ ЗВУКИ [а], [о], [у], [є], [и], [і]. СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА РОБОТОЮ МОВЛЕННЄВИХ ОРГАНІВ ПІД ЧАС ПРОМОВЛЯННЯ ГОЛОСНИХ ЗВУКІВ

Мета: вчити учнів спостерігати за роботою мовленнєвих органів під час промовляння голосних звуків; упізнавати голосні звуки на слух та за вимовною ознакою (відсутність перешкоди на шляху видихуваного повітря), перелічувати їх; розвивати зв'язне мовлення; виховувати любов до природи.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Перевірка домашнього завдання (с. 19-20, вправа 49)

— Прочитайте загадки і відгадки.

— Поділіть слова-відгадки для переносу.

— Розкажіть правила переносу слів, якими довелося скористатися.

Словникова робота

— Вставте букви, запишіть словникові слова.

Д кт нт з вд нн в вт р к ч т нн

— Які букви вставили?

— Які звуки вони позначають?

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні ми повторимо те, що ви знаєте про голосні звуки, будемо впізнавати голосні звуки.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: