Конспект уроку ф/к №1

Індивідуальний план

Проходження педагогічної практики

 в період з 08.10.2013р. по 08.11.2013р.

студентки 3 курсу ЗФР-13 групи ЗФК і С факультету

Міжнародного Університету імені академіка Степана Дем'янчука

Дубенська Юлія Сергіївна

№ п\п Зміст роботи Термін виконання тиждень   Відмітки про виконання

І. Ознайомлення з об’єктом практики.

1. Організаційно-методична настановна конференція з педагогічної практики. 1-й  
2. Ознайомлення з історією та традиціями школи. 1-й  
3. Знайомство з викладачем фізкультури. 1-й  
4. Ознайомлення з документами планування та навчально-виховної роботи з фізичного виховання у школі. 1-й  
5. Ознайомлення з матеріально-технічною базою школи. 1-й  
6. Ознайомлення з особистим складом учнів закріпленого класу, їх рівнем фізичного розвитку, фізичної підготовленості, стану здоров'я. 1-й  

II. Навчально-виховна та методична робота.

1. Відвідування уроків фізичної культури, які проводять учителі фізкультури. 1-й  
2. Проведення уроків фізичної культури як помічника учителя фізкультури. 1-й  
3. Самостійне проведення уроків фізичної культури. 2-3-й  
4. Складання індивідуального плану роботи на період проходження практики. 1-й  
5. Складання педагогічних характеристик на учня закріпленого класу та на клас. 4-й  
6. Складання поурочного робочого плану на навчальну чверть для учнів одного з класів. 2-й  
7. Складання планів конспектів з уроків фізичної культури класу. 2-4-й  
8. Самостійне проведення контрольних уроків в одному з закріплених класів. 4-й    

III. Фізкультурно-оздоровча  робота.

1. Участь в організації та проведенні фізкультурно-оздоровчих заходів у школі. 1-3-й  
2. Участь в організації та проведенні шкільних змагань з виду спорту. 2-3-й  

IV. Науково-дослідна робота.

1. Складання графіка хронометрування уроку та показників ЧСС на уроці фізичної культури, який проводиться студентом-практикантом. 3-й  
2. Складання розгорнутого педагогічного аналізу діяльності студента практиканта під час проведення уроку фізкультури. 3-й  

 

Індивідуальний план

Проходження педагогічної

Практики

в ЗОШ №11 м.Рівного  

на період з 08.10.2013 р. по 08.11.2013 р.

студента IІІ  курсу, факультету ЗФКіС, групи 12-ЗФР

Міжнародного економіко-гуманітарного

університету імені академіка С.Дем 'янчука

 Семенюка Романа Васильовича

 

 

                       

 

 

Розширений конспект контрольного уроку

для учнів 9 класу

 

Навчальна тема: "Техніка проведення волейболу".

Мета: Оцінити техніку виконання ведення і передачі м’яча.

Завдання:

І. Повторення рухового навику.

2. 3дача контрольного нормативу з виконання техніки ведення і передачі  м’яча.

З. Спортивні ігри.

Інвентар: 9 волейбольних м'ячів, 1 футбольний м’яч.

Місце проведення: спортивний майданчик.

 

Частини уроку Зміст навчального матеріалу Дозуван-ня Організаційно-методичні вказівки

Підготовча

 

 

І.Шикування, рапорт. 2 хв. Учні шикуються в одну шеренгу, перевірка відсутніх на уроці.
2.Повідомления задач уроку. 1 хв. Вчитель вітається з учнями і повідомляє про задачі і хід уроку.
З.Стройові вправи 1 хв. „на право", „на ліво", „кругом".
4.Хотьба та її види:     -на носках; -на п"ятках; -на зовнішній стороні стопи; -на внутрішній стороні стопи; -напівприсяді; в повному присяді 2 хв. Необхідно звернути увагу на: а)руки за голову; б)руки за спину; в)руки на поперек, голова піднята, спина пряма; г)у хлопців—руки за голову; у дівчат—на колінах.
5. Спеціальні легкоатлетичні вправи: 2 хв. Спину тримати рівно, руки на попереку.

 

 

 

 

а)біг з високим підніманням стегна; б)біг із закиданням гомілки назад з почерговим торканням п'ятками сідниць; в)стрибковоподібн ий біг з ноги на ногу, відштовхуючись вперед—вверх.     Повне розгинання поштовхової ноги.
6.3РВ на місці:   а)В.п.—стійка ноги нарізно:1- піднятися на носки;2-3- прогнутися;4-в.п.   б) В.п.—стійка ноги нарізно: 1-2-нахил тулуба вперед; 3-4-нахил назад;5-6-нахил вліво; 7-8-нахил вправо.   в)В.п. теж саме, нахил руки в сторону: 1-дістати правою рукою ліву ногу; 2-навпаки.   г)В.п.-випад на правій нозі:1—4-зміна положення ніг;     д)В.п.-руки на поперек: 1-4-стрибки. 6 хв.   5-6 раз   7-8 раз     6-7 раз   5 раз     20 с.     Високо піднятись на носки, спина пряма, голова піднята.   Нахилятись чітко,руки на попереку, ноги в колінах не згинати.     Ноги в колінах не згинати, нахилятись чітко, ритмічно змінювати руки.     Повільна зміна положення ніг.   На лівій, на правій, на двох.
- Основна 7. Повторення техніки передачі м’яча на дальність з місця.     5 Учні виконують пробні кидки

 

 

 

 

8. Здача контрольного нормативу з виконання техніки засвоєння правил баскетболу.     15 Учні по черзі виконують по два пробних кидка, кращий результат зараховується.
9.Спортивні ігри: для хлопців— футбол; для дівчат— волейбол.     7 Повторення правил гри.

Заключна

 

 

10.Шикування. 1 Учні шикуються в одну шеренгу.
11. Повідомлення оцінок. 2 Виставлення оцінок, зауваження, похвала.
12.Повідомлення Д/з. 1 Комплекс ЗРВ на місці.

 

 

                                        

 

Педагогічний аналіз уроку

 

 

Урок провів: Семенюк Роман Васильович

Урок аналізував: Галабурда Юрій Тарасович

Дата проведення:22.10.2013 р.

Місце проведення: спортзал.

Початок уроку: 11:30-12:15

Кількість учнів: 23— що займаються; 0—звільнених; 2 —ввідсутній.

Розділ навчальної програми: "Волейбол".

Завдання уроку:

1. Повторити вправи на розвиток витривалості.

2. 3акріпити навички в бігові на 60 метрів.

З. Ознайомити з технікою і навчити техніці метання м'яча з місця і розбігу.

4. Ознайомити із технікою стрибка у висоту з розбігу способом "ножиці".

 

Завдання уроку продовжують завдання попередніх уроків. Частини уроку між собою пов'язані. Зміст уроку повністю відповідає програмі. Дозування підібрано раціонально. Конспект уроку повністю відповідав особливостям учнів. Спортивно-гігієнічний стан був на належному рівні. Спортивний інвентар був підготовлений заздалегідь. Організація учнів була різноманітна.

За типом урок був предметним. Було повторне удосконалення і вивчення нового матеріалу. На уроці було застосовано пояснення матеріалу. Команди подавались чітко і коротко. На занятті всі учні були активними. На уроці використовувались практичні методи навчання. Навантаження було розподілено на весь урок і в певній послідовності.

Мова практиканта була тактовною і доступною. Поведінка підтримувалась на належному рівні, вміло розподілила час для показу і пояснення вправ. На уроці були реалізовані наступні поставленні завдання: оздоровчі, виховні, освітні.

     В цілому урок пройшов добре, було дотримано триєдиної мети. Практикант вміло організувала кожен із структурних частин уроку. Були підведенні підсумки, проведена робота щодо пояснення виконання домашнього завдання.

 

 

                        

 

 

Чорнових

Конспектів уроку

Фізичної культури

Для учнів

6-го класу

 

 

Конспект уроку ф/к №1

Навчальна тема: "Техніка передачі волейбольного м’яча".

Мета: Сформувати руховий навик.

Завдання:

І. Ознайомити з технікою передачі м’яча на точність.

2. Вивчення елементів техніки передачі м’яча в ілюстрованому вигляді.

З. Початкове розучування основної фази передачі м’яча.

4. Сприяти розвитку швидкості учнів.

Інвентар: 7 волейбольних м’ячів.

Місце проведення:спортзал.

 


Частини уроку Зміст навчального матеріалу   Дозування
Підготовча 1. Шикування, рапорт. 2. Повідомлення задач уроку. 3. ЗРВ в русі. 4. ЗРВ на місці.   2 1 6 6
Основна 5. Ознайомити з технікою передачі м’яча (показ вчителем в звичайному та повільному темпі). 6. Початкове розучування основної фази пасування учнями. 7. Човниковий біг. 5 15 5
Заключна 8. Вправи на відновлення дихання. 9. Шикування. ІО. Повідомлення Д/з. 3 1 1

 

 



Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: