Індивідуальні завдання

Індивідуальні завдання ( на вибіркерівника-методистапрактики від кафедри )

1. Складіть тестові завдання різних рівнів складності для тематичного оцінювання учнів.

2. Підготуйте роздатковий матеріал, комп’ютерні програми, презентації тощо.

3. Розробіть методику формування 2-3 історичних понять з курсу історії.

4. Підготуйте завдання, які сприяють формуванню пізнавальної активності, самостійності учнів, ґрунтовності їхніх знань. Використайте їх на практиці й проаналізуйте результат вашої та учнівської роботи.

5. Підготуйте дидактичний матеріал, для індивідуальної, групової, фронтальної роботи учнів.

6. Вивчіть досвід одного з вчителів історії.

7. Підготуйте аналіз перевірених вами зошитів з історії.

8. Візьміть участь у проведенні лекції на батьківських зборах класу.

9. Розробка дидактичних матеріалів для обдарованих учнів.


Додаток 1

План-конспект уроку з історії

План-конспект уроку з ………………………………………………………………………

вказати навчальну дисципліну

Урок(за календарним планом) ДатаКлас

Тема уроку:

Мета уроку:

  • Загальноосвітня мета:
  • Розвивальна мета:
  • Виховна мета:

Тип уроку:

Обладнання:

План уроку

1.

2.

3.

4.

5. ……

Хід уроку

К-ть часу Учбово-виховна діяльність вчителя Навчальна діяльність учнів Примітки
Час, відведений для певного виду роботи. Опис методів, прийомів, які застосовує вчитель на уроці з обов`язковим поданням завдань і запитань і тезовим викладом навчального матеріалу. Опис очікуваних дій і результатів учнів під час заняття.  

Додаток 2

Зразок оформлення плану-конспекту позакласного заняття з історії

ДатаКлас

Тема заняття:

Форма заняття:

Мета заняття:

  • Загальноосвітня мета:
  • Розвивальна мета:
  • Виховна мета:

Місце проведення:

Обладнання:

План позакласного заняття

1.
 
 
 
 

Схема аналізу позакласного заходу

  • підготовка текстового матеріалу заходу;
  • пізнавально-емоційна цінність текстового матеріалу;
  • дійові учасники заходу.

1. Проведення заходу:

§ випуск програми вечора;

§ випуск шкільного оголошення про час і місце вечора;

§ оформлення приміщення, де проводиться захід;

§ якість підготовки учнів – дійових осіб заходу;

§ залучення до діяльності учнів, що не є дійовими особами заходу;

§ реакція на діяльність учнів – дійових осіб з боку учнів, що не є дійовими особами заходу;

§ наявність запрошених гостей.

2. Підсумки заходу:

§ якість проведення позакласного заходу;

§ відзначення дійових осіб заходу.


Додаток 3

План-конспект виховного заходу

ДатаКлас

Тема виховного заходу:

Форма заходу:

Мета:

  • Загальноосвітня мета:
  • Розвивальна мета:
  • Виховна мета:

Місце проведення:

Обладнання:

План виховного заходу

1.
2.
3.
4.
5.

Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: