Гра «Лікар і пацієнти»

Табірна програма 2015 р.

Й день

Вік 5-7 років

Тема уроку: Я більше дізнаюся про Бога. Його очі.

Мета:

- Розказати вихованцям, що Бог всевидючий;

- Донести, що Він хоче бачити в них чисту внутрішність;

- Спонукати їх пильнувати за тим, на що вони дивляться і що бачать, і робити правильний вибір для того, щоб побачити потім Його у небі.

Головна істина:Бог бачить все!

Золотий вірш: «… Очі Твої відкриті на всі дороги людських синів, щоб кожному дати згідно з його дорогою.» Єремії 32:19

Біблійна історія: Притча про милосердного самарянина. Лк. 10:30-35.

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Вітання.

Привітайтесь з дітьми посмішкою, щоб вони почували себе бажаними.

- У всіх хороший настрій? Поділимось ним з ближніми.

- Посміхніться один одному.

- Потисніть руку тому, хто праворуч і ліворуч.

- Загляньте в очі і дізнайтесь, який колір очей у ваших друзів.

- А зараз перевіримо, чи у всіх хороший зір? Я буду показувати предмети на таблиці, а ви повинні їх називати. (Додаток 1)

Молитва.

Подякуємо Богу за Його батьківську турботу і любов, попросимо благословення на урок.

Пісня «Будьте мудрі».

1.Не вбачай маленьке око, що не слід (2 рази)

Бо пильнує Бог над міру, чи міцну ти маєш віру

Не вбачай маленьке око, що не слід.

2. Ти не слухай, мале вушко, що не слід (2 рази)

Приспів

3. Не роби, маленька ручко, що не слід (2 рази)

Приспів

4. Не кажи, малий язичку, що не слід (2 рази)

Приспів

5. Не ходи, маленька ніжко, де не слід (2 рази)

Приспів

6. Будьте мудрі, очка, вушка, язичок (2 рази)

Приспів

ІІ. Повторення опорних знань.

Гра «Лікар і пацієнти»

Заходить «лікар» в білому халаті, на голові шапочка з червоним хрестом, в руках аптечка. В ній знаходяться: лейкопластир, яблуко, настойка, дзеркальце, пластинки таблеток, цукерки, бинт, м’ячик, вітаміни, ручка, мікстури «Пертусин», машинка, аскорбінка вітаміни, і т.п (речей з питаннями має бути по кількості дітей в групі, якщо позволяє бюджет то залишити ці речі дітям у подарунок за відповіді). До кожної речі, що не належить до аптечки прикріплена смужка із запитанням по темі минулого уроку. Лікар має поговорити з вихованцями приблизно у такому напрямку:

- Коли ви приходите на прийом до лікаря? (коли, щось болить)

- Чому звертаєтесь до нього? (щоб допоміг)

- В яких випадках лікар приходить до вас? (коли ми не можемо йти)

- Покажіть, як виглядає пацієнт до прийому у лікаря? L

- А після того, як одужає? J

- Дітки, я знаю, що ви не дуже полюбляєте відвідувати лікарню, але мене не бійтеся. Я сьогодні уколи і гіркі пігулки нікому не даватиму. Скажу вам лише одне: Бог турбується про людей і часто Він використовує лікарів, щоб повернути їм здоров’я. А прийшов я до вас за допомогою. Отже мені потрібно виявити зайві речі у моїй аптечці, а то якась вона занадто важка для мене. Допоможете? Те що ви вважаєте, що мені потрібне ви не берете, а що зайве виймаєте, домовилися? Одна умова берете лише щось одне. Гаразд!?

«Лікар» відкриває аптечку і пропонує дітям вибрати по одному предмету, який не потрібний лікарю в його роботі.

Запитання:

??? взяти з попереднього уроку


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: