Уведення в іншомовну атмосферу

а) фонетична зарядка

- OK. First of all let’s train our tongues.

- Today we shall go to the school yard. Look at the picture and find the letter with their sounds.

R [r] O [o] M [m] I [i]

A [ ] D [d] L [l] B [b]

K [k] C [k] J [dз]

б) мовна розминка

- Let’s regard the answers which we give at our questions.

DO YOU LIKE CHOCOLATE? – YES, I DO./ NO, I DON’T.

Перевірка раніше засвоєних знань.

а) буквенний диктант

- I’ll name the letters and you write down them in your copybooks.

Bb, Ff, Gg, Dd, Aa, Ii, Ee, Ll, Nn, Oo, Pp, Qq, Rr, Ss, Uu, Tt, Cc, Hh, Kk, Mm, Vv, Zz, Ww, Xx.

б) робота з карткою

- Look, read and match.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Подання нового лексичного матеріалу.

а) введення лексики

- Look at the picture and say what can you see on them.

- OK. And now listen to me.

sweets – солодощі

cakes – тістечка

chocolate – шоколад

ice – cream – морозиво

- And now let’s play the game. Tell me please what do you like most of all.

б) гра «Познач і дай відповідь»

- I’ll ask you questions and you must answer like this “Yes, I do. No, I don’t” and match to the following pictures.

Розвиток навичок письма.

а) розучування вірша

- At our lesson today we’ll also learn a poem about the alphabet.

(див. диск)

б) робота в групах

- Find the card on your desks. And now match the letters according to the alphabet.

- Who will be the first?

- And now let’s write down such sentence:

MY NAME IS ….

Розвиток навичок аудіювання.

- ex.3, p. 100

Розвиток навичок читання.

- Open your copybooks at page 69. Find the ex. 5b. Let’s read the words.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підведення підсумку уроку

- At our lesson today we revised the material about the theme “Holidays” and finish the learning of alphabet.

- Let’s name the words according to the alphabet.

Apple, bird, cat, dog …..

Закінчення уроку.

- Stand up, please.

- The lesson is over. Good – bye!

РОЗДІЛ 5. I GO TO SCHOOL. Я ХОДЖУ ДО ШКОЛИ.

УРОК 29 Дата: ___________

Тема: Я люблю ходити до школи.

Мета: повторити та активізувати ЛО попередніх уроків; презентувати нові слова за темою «Шкільне життя» і практикувати учнів в їх вживанні; практикувати вживаня граматичних структур типу «Do you like…? I see…”; закріпити літери англійського алфавіту;

Розвивати техніку читання, навички аудіювання, асоціативного мислення, виконання інструкцій, навички каліграфічного письма.

Виховувати любов до навчання, вміння сконцентруватися, слухати інших.

Обладнання: казковий герой, тематичні малюнки, картки для роботи в групах, літери для фонетичної розминки, картки для с.р., алфавіт.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

- Hello! Hello!

- What is your name?

- My name is …

- We are glad to meet you!


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: