II. Мотивація навчальної та пізнавальноїдіяльності

ЕКОНОМІЧНІ ЗВ'ЯЗКИ ТА ЗЕД

(зовнішньо-економічна діяльність)

Блок-модулів№1:

Міжнароднаекономікатаекономічнівідносини.

Модуль1: Світове господарствотаміжнародніекономічні відносини.

 

Мета:актуалізуватитапоглибитизнаннястудентівпросвітовегосподарство,міжнароднийподіл праці, міжнародну спеціалізацію країн, міжнародні економічні відносини; з’ясувати, якіперевагиотримуєнаціональнаекономіка,інтегруючисьусвітовегосподарство

Очікувані результати: учні повинні знати форми існування міжнародних економічних відносин, розрізняти групи країн, що формують світове господарство.

Тип уроку:  комбінований.


ПЛАН

1. Світове господарство

2. Групи країн, що формують світове господарство

3. Міжнародні економічні відносини

4. Міжнародна торгівля. Напрямки торговельної політики держав.

 

ХІД Уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙМОМЕНТ

II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇДІЯЛЬНОСТІ

Від давніх часів навіть величезні імперії не могли по- вністюзабезпечитисебевсіманеобхіднимитоварамитапослугами (пригадайтемандрівкиєвропейцівзаспеціямидоІндії).Унаслідок цього виникала потреба завозити з інших країн потрібні товари та можливість продавати в інші країни надлишок своєї продукції. Торгівля та інші економічні відносини між країнами зумовили встановлення стійких різнобічних взаємозв’язків між нимита утворення світовогогосподарства.

Світове господарство стосується кожного з насбезпосередньо. Микористуємосяречами,виготовленимивТуреччині,Польщі,Китаї, країнах Європи, п’ємо каву з Бразилії, чай з Індії. В Україні чималовітчизнянихтоваріввиробленізаїїмежами.

Економічнаінтеграція, інтернаціоналізація господарського життя — об’єктивний процес,якийнеможливоскасуватиабозупинити. Світовегосподарствопройшлотривалийшляхсвогорозвитку, продовжуєзмінюватисяйунашічаси.Змінюютьсятавдосконалюютьсяйформиміжнароднихекономічнихвідносин.

 


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: