Мета заняття:
1. Навчальна: розширити поняття відстані між точками, поділу відрізка, вміння їхобчислювати.
2.Виховна: виховувати самостійність, та акуратність записів в зошитах
3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, працелюбність, взаємоповагу
Міжпредметна інтеграція: технічна менаніка, основи програмування
Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.
Студенти повинні знати: поняття відстані між точками, формулу для поділу відрізка в заданому співвідношенні
Студенти повинні вміти: обчислювати відстань між точками, обчислювати координати точки, яка ділить відрізок в заданому співвідношенні та довжини утворених частин
Студенти повинні мати навички: використовувати формули відстані між точками, формулу для поділу відрізка в заданому співвідношенні
Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання
Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація
|
|
Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття
1.Організаційний момент. Перевірка присутності
( хв.)
2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття)
Розповісти про використання відстані між точками в тезхнічній механіці
3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.)
Постановка завдання: описати структуру заняття
4. Актуалізація опорних знань. ( хв.)
Письмове опитування за індивідуальними завданнями.
5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.)
План
1. Відстань між двома точками
2. Поділ відрізка в заданому відношенні
6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.)
Розв’язування задач
7. Підсумкова частина заняття. ( хв.)
Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)
8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.)
Л4. ст.41-49
Література:
1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»
2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002
4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття №
Навчальна дисципліна вища математика
Група: Дата проведення:
|
|
Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________
Тема заняття: Рівняння лінії на площині. Рівняння кола та прямої
Мета заняття:
1. Навчальна: розширити поняття прямої, сформувати поняття рівняння лінії на площині, розширити знання про коло та його рівняння.
2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести опорний конспект та акуратність записів в зошитах
3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах
Міжпредметна інтеграція: технічна механіка, електротехніка, основи програмування
Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.
Студенти повинні знати: поняття лінії на площині, рівняння прямої, рівняння кола
Студенти повинні вміти: складати рівняння прямої, кола на площині
Студенти повинні мати навички: використовувати знання рівнянь прямих, кола для розв’язування задач
Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання
Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття
1.Організаційний момент. Перевірка присутності
( хв.)
2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття)
знання рівняння прямих, кола необхідні для знаходження точок їх перетину в програмуванні
3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.)
Постановка завдання: описати структуру заняття
4. Актуалізація опорних знань. ( хв.)
Письмове опитування за індивідуальними завданнями.
5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.)
План
1. Рівняння лінії на площині
2. Рівняння прямої на площині
3. Рівняння кола
6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.)
Розв’язування задач
7. Підсумкова частина заняття. ( хв.)
Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)
8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.)
Л1. ст.76-79
Література:
1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»
2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002
4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття №
Навчальна дисципліна вища математика
Група: 3АМ Дата проведення:
Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________
Тема заняття: Різновиди рівнянь прямої.
Мета заняття:
1. Навчальна: розширити поняття прямої, сформувати поняття рівнянь різних видів прямої, вміння їх складати.
2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести опорний конспект та акуратність записів в зошитах
3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах
Міжпредметна інтеграція: електротехніка, основи програмування, мікросхемотехніка
Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.
Студенти повинні знати: поняття прямої, види рівнянь різних видів прямих
Студенти повинні вміти: складати рівняння прямих
Студенти повинні мати навички: використовувати знання рівнянь різних видів прямих для знаходження кута між прямими, відстані між ними, точки перетину прямих
Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання
|
|
Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття
1.Організаційний момент. Перевірка присутності
( хв.)
2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття)
рівняння прямих в різних варіантах необхідні для знаходження точок їх перетину в програмуванні, технічній механіці
3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.)
Постановка завдання: описати структуру заняття
4. Актуалізація опорних знань. ( хв.)
Письмове опитування за індивідуальними завданнями.
5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.)
План
1. Різновиди рівнянь прямої на площині
2. Рівняння прямих в просторі
6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.)
Розв’язування задач
7. Підсумкова частина заняття. ( хв.)
Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)
8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.)
Л1. ст.4-9
Література:
1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики.
План заняття №
Навчальна дисципліна вища математика
Група: 3АМ Дата проведення:
Вид заняття: практичне Аудиторія № _________________