Наші у збірній

На щастя, фарт не покинув збірну України після невдачі Шевченка. Войовничий заряд господарів поля був настільки великим, що загрозу воротам Джеймса ніс будь-хто. Михайличенко не помилився, коли довірився не лише талановитій молоді, а й досвідченим господарям «Дніпро Арени». Руслан Ротань вправно заважав розганяти контрнаступ збірної Англії, а Сергію Назаренку взагалі випаде місія стати автором переможного гола. Хоча повноправним співавтором цього дива на 30-й хвилині слід вважати... Джонсона. Удар Назара був потужний, проте у напрямі Джеймса. І саме Джонсон змінив політ м’яча на недосяжний для свого кіпера. До речі, буде у збірної України ще один схожий шанс. Аналогічний удар по зустрічному м’ячеві завдасть Мілевський. Проте гостям допоможе стійка воріт.

Після перерви англійці спробують віддячити. Та здебільшого вони самі будуть наражатися на небезпеку. Дуже сподобався у цій грі Ракицький. Хоча й хотілося б роздивитися цей талант за присутності на полі Леннона, та все одно грав молодий гірник блискуче. Встигав і сам примусити Джеймса політати у «рамці», і Ярмоленку створив нагоду після неповторного рейду через усе поле.

Коли наша збірна втратила цей шанс, стало ясно, у досвідченої збірної Англії ще буде мінімум один удар під завісу. Доля обрала для цього Руні. На наше щастя, Шрек пустив м’яч поруч зі стійкою...

Після переможної ейфорії ясно, що завтра в Андоррі збірна України має перемагати. Європа та світ не зрозуміють іншого підсумку. Особливо після поразки збірної Англії на «Дніпро Арені». Самі британці знову головні вороги хорватів. Команду Славена Біліча принизили по повній: двічі розгромили особисто, а поразкою збірній Україні зробили шанси «шахових» поїхати у ПАР менше ніж мізерними... Команді ж Олексія Михайличенка слід пам’ятати про недавній євровідбірковий досвід Росії, яка ледь вичавила ганебні 1:0 на полі андоррців.

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО (головний тренер збірної України): «Забудемо про перемогу над англійцями. Я, звичайно, вдячний гравцям за віддачу, а вболівальникам за підтримку. Проте попереду гра на виїзді з Андоррою. По грі ж на «Дніпро Арені» хочу відзначити наших молодих дебютантів Ярослава Ракицького та Євгена Хачеріді. Вони грали надійно, як, утім, і вся збірна України».

Фабіо КАПЕЛЛО (головний тренер збірної Англії): «Діяти весь матч у меншості зовсім не легко. Після перерви збірна Англії бачилася вправною, створювала моменти до фінального свистка. Ми провели гарний матч у Дніпропетровську, проте одна дурна помилка у дебюті все перекреслила» (Наше місто. – 11 жовтня. – 2009).