Конвенція про права дитини (стаття 13)

Дитина має право висловлювати свої думки; це право включає свободу шукати, одержувати та передавати інформацію та ідеї будь якого роду незалежно від кордонів в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини.

Здійснення цього права може зазнавати деяких обмежень, проте ними можуть бути лише ті обмеження, які передбачені законом необхідні:

а) для поваги прав і репутації інших осіб;

Б) для охорони державної безпеки, громадського порядку, здорові або моралі населення.

Релаксація.

Підсумок уроку.

– Якими клавішами або сполученнями клавіш здійснюється швидке переміщення курсору по тексту?

– Як виділити фрагмент тексту? Чи можна виділити кілька фрагментів, які не розташовані поруч один з одним?

– Як відмінити результат останніх операцій?

– Як скопіювати фрагмент тексту? Поясніть усі відомі вам способи.

– Як перемістити фрагмент тексту? Поясніть усі відомі вам способи.

– Поясніть, для чого і як можна використовувати Буфер обміну.

– Як можна змінити значення властивостей символів тексту?

– Як можна змінити значення властивостей абзаців?

– Як можна змінити значення властивостей сторінок документа?

– Як надрукувати документ?

– Як підрахувати, скільки разів у тексті зустрілося слово комп'ютер?

– Як виконати в тексті заміну слова я на слово ми?

– Як налаштувати існуючі панелі інструментів?

– Як створити нову панель інструментів?

– Як додати до тексту буквицю?

Як підсумок нашої роботи буде написання словника.

Українською Російською
Вигляд Вид
Сервіс Сервис
Створити Создать
Редагування Редактировать
Пошук Поиск
Знайти Найти
Заміна Замена
Форматування Форматирование
Буквиця Буквица

Домашнє завдання.

Вивчити тему «Текстовий редактор MS WORD. Операції над об’єктами в текстовому редакторі».

УРОК 10

ТЕМА: Списки.

МЕТА: продовжити знайомити учнів з текстовим редактором MS WORD, його призначенням; навчити учнів створювати різні типи списків; розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу, творчість, комп’ютерну грамотність; виховувати бережне ставлення до комп’ютерної техніки.

ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: малюнки, схеми, роздатковий матеріал до практичної роботи, операційна система WINDOWS, текстовий редактор MS WORD.

ТИП УРОКУ: комбінований

БАЗОВІ ПОНЯТТЯ ТА ТЕРМІНИ: текстовий редактор

ПЛАН УРОКУ

1. Організаційний етап.

2. Перевірка домашнього завдання.

3. Актуалізація опорних знань.

4. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

5. Сприймання і усвідомлення нового навчального матеріалу.

6. Робота учнів над вправами по застосуванню знань.

6.1. Практична робота.

6.2. Релаксація.

7. Підсумок уроку.

8. Домашнє завдання.

ХІД УРОКУ

Організаційний етап.

Привітання.

Фіксація відсутніх учнів.

Перевірка готовності учнів до уроку.

Перевірка готовності до уроку кабінету.

Перевірка наявності обладнання до уроку.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: