double arrow

I. Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань(7 хв).

2

Залікового уроку з математики

Тема уроку: «Одиниці вартості. Взаємозв′язок дій додавання і віднімання. Креслення відрізків. Складання і розв′язування задач за схемами (№ 94-101)»

Школа, клас Загальноосвітня школа I - III № 13, 2 – А клас

Дата 24.09. 2015

Студент – практикант Мельник Марія Володимирівна

Оцінка________________

Підпис вчителя______________________

Школа: ЗОШ № 13

Клас: 2 А

Вчитель: Мельник Марія Володимирівна

Тема: «Одиниці вимірювання місткості. Розкладання чисел на розрядні доданки. Дії з іменованими числами. Складання і розв′язування задач (№ 102 - 109)»

Мета:

пізнавальна: формувати в учнів уміння розв'язувати задачі з використанням одиниці вимірювання місткості, розв'язувати текстові задачі і задачі логічного характеру; вдосконалювати обчислювальні навички.

розвивальна: розвивати логічне мислення; розвивати обчислювальні навички, математичну мову.

виховна: виховувати уважність, виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання уроку: предметні малюнки; картки з числами, карточки з прикладами.

Хід уроку

I. Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань(7 хв).

1. Хвилинка каліграфії (с. 27)

Подані числа розташувати у порядку зростання, збільшуючи на 1.

67, 34, 9, 23, 78, 72, 31, 10.

2. Математичний диктант.(Див презентацію)

• Запишіть усі двоцифрові числа, у яких кількість десятків і одиниць однакова. (11; 22; 33; 44; 55; 66; 77; 88; 99)

♦ Запишіть усі двоцифрові числа, у яких кількість десятків на 4 менша від кількості одиниць(15, 26, 37….)

3. Перевірка домашнього завдання (с. 21,завдання 100;101)

1)На концерті мали виступати 9 хлопчиків і 6 дівчаток. На скільки більше мало виступати хлопчиків?

- Щоб визначити на скільки одне число більше (менше) від другого, треба від більшого числа відняти менше число.

38-36=2(кг)

Хлопчиків –?, 9

Дівчаток – 6

9 – 6 = 3 (хл.)

Відповідь: на 3 хлопчиків мало більше виступати.

2)У Вероніки 7 фломастерів, а олівців – на 3 більше. Скільки у Вероніки олівців?

- Що означає на 3 більше? Скажіть, не виконуючи обчислень. – Що це стільки ж як і фломастерів та ще 3.

7 + 3 = 10 (ол.)

Відповідь: у Вероніки 10 олівців.

34 + 5 = 39 86 + 10 = 96

39 – 34 = 5 96 – 86 = 10

39 – 5 = 34 96 – 10 = 86


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  


2

Сейчас читают про: