Найменування статтей калькуляції | Сума по виробах | ||||
А | Б | В | Г | Д | |
1.Осн.матеріали за виключ.відх. | 151,95 | 170,88 | 136,45 | 139,02 | 147,21 |
2.Енергія технологічна | 2,04 | 2,56 | 1,53 | 2,77 | 2,77 |
3.Нормована зарплата | 39,56 | 49,52 | 29,67 | 53,16 | 53,05 |
4.Доплати і надбавки до норм.зарпл. | 15,58 | 19,5 | 11,68 | 20,93 | 20,89 |
5.Відрахування на соц.заходи | 39,67 | 49,66 | 29,76 | 53,31 | 53,20 |
6.Витрати на обслуг. вир-ва | 22,60 | 28,29 | 16,95 | 30,36 | 30,30 |
7.Витрати на управл.вир-вом | 273,38 | 322,89 | 227,52 | 302,21 | 310,08 |
8.Всього виробн.собіварт. | 10,94 | 12,92 | 9,10 | 12,09 | 12,40 |
9.Розрах.адмін.витрат та на збут | 1,98 | 2,48 | 1,48 | 2,66 | 2,66 |
10.Всього розрах.витрат | 284,32 | 335,81 | 236,62 | 314,3 | 322,48 |
11.Плановий прибуток -% -сума | 56,86 | 67,16 | 47,32 | 62,86 | 64,50 |
12.ПДВ | 68,24 | 80,59 | 56,79 | 75,43 | 77,40 |
13.Відпускна ціна підприємства | 409,42 | 483,56 | 340,73 | 452,59 | 464,38 |
Розрахунки до форми 4.1
Основні матеріали за виключенням відходів
А) =151,95 (грн.)
Б) = 170,88 (грн.)
В) =136,45 (грн.)
Г) =139,02 (грн.)
Д) = 147,21 (грн.)
Нормована з/пл. (із форми 2.2)
А)=74,47 (грн.);
Б) = 38,07 (грн.);
В) =57,32 (грн.);
Г)=78,57 (грн.);
|
|
Д) =53,43 (грн.);
Енергія технологічна
Коефіц.= (4.3)
де, ∑Е- сума енергії
∑ Тр- сума трудомісткості
К= = 0,73
Е вир.= (4.3)
де, Тр - трудомісткість (нормо-год)
К - коефіцієнт
ВП - виробнича програма (шт.)
А= 2,04 грн
Б= =2,56 грн
В= =1,53 грн
Г= =2,77 грн
Д= =2,77 грн
4)Доплати і надбавки до нормов. ЗП (5% від ЗП за тар.)
ДНзп=ЗПн*0,13 ( 4.4)
А= 39,56*0,05=1,98 грн
Б= 49,52*0,05=2,48 грн
В= 29,67*0,05=1,48 грн
Г= 53,16*0,05=2,66 грн
Д= 53,05*0,05=2,66 грн
5)Відрахування на соціальні заходи (37,5% від нормов.ЗП)
де, ЗПн - нормована зарплата (грн.)
ДНзп - доплати та надбавки до нормов.зарплати (грн.)
А= (39,56+1,98)*0,375=15,58 грн
Б= (49,52+2,48)*0,375=19,5 грн
В= (29,67+1,48)*0,375=11,68 грн
Г= (53,16+2,66)*0,375=20,93 грн
Д= (53,05+2,66)*0,375=20,89 грн
Витрати на обслуговування виробництва
Во.в.=ЗПн*Кобс ( 4.5)
де, ЗПн - нормована зарплата (грн.)
Кобс. - калькуляційний % витрат на обслуг. вир-ва
А= 39,56*1,0029= 39,67 грн
Б= 49,52*1,0029= 49,66 грн
В= 29,67*1,0029= 29,76 грн
Г= 53,16*1,0029= 53,31 грн
Д= 53,05*1,0029=53,20 грн
Витрати на управління виробництвом
Ву.в.=ЗПн*Купр ( 4.6)
де, ЗПн - нормована зарплата (грн.)
Купр - калькуляційний % витрат на управління вир-вом
А= 39,56*0,5712=22,60 грн
Б= 49,52*0,5712=28,29 грн
В= 29,67*0,5712=16,95 грн
Г= 53,12*0,5712= 30,36 грн
Д= 53,05*0,5712=30,30 грн
Всього виробнича S
А= 151,95+2,04+39,56+1,98+15,58+39,67+22,60=273,38 грн
Б= 170,88+2,56+49,52+2,48+19,5+49,66+28,29=322,89 грн
В= 136,45+1,53+29,67+1,48+11,68+29,76+16,95=227,52 грн
Г= 139,02+2,77+53,16+2,66+20,93+53,31+30,36=302,21 грн
Д= 147,21+2,77+53,05+2,66+20,89+53,20+30,30=310,08 грн