double arrow

Розробка схеми маршруту з зазначенням транспортного обслуговування


 

День 1

8:00

Зустріч групи з представником тур фірми та екскурсоводом з автобусом на залізничному вокзалі м. Києва.

9:00 – 13:00

Автобусна, з зупинками на об’єктах, екскурсія по правому берегу м. Києва, відвідування історико-культурних пам’яток пов’язаних з Давньоруською Державою.

13:00 – 14:00

Обід. (Здійснюється за власні кошти).

14:00 – 18:00

Продовження автобусної екскурсії.

18:00

Переїзд до м. Овруч

21:00

Прибуття до м. Овруч. Поселення в готелі. Вечеря у готелі.

 

День 2

8:00 – 9:00

Сніданок у готелі.

9:00- 13:00

Вільний час.

13:00 – 14:00

Обід (здійснюється за власні кошти).

14:00-18:00

Пішохідна екскурсія по місту з відвідуванням таких історико-культурних пам’яток, як Свято-Василівський собор та Спасо-Преображенський собор, Пам'ятник князю Олегу Святославину.

18:00 – 20:00

Вільний час.

20:00 – 21:00

Вечеря у готелі. Нічліг.

 

День 3

8:00 – 9:00

Сніданок.

9:30

Звільнення номерів.

Переїзд на автобусі до м. Володимир-Волинський.

13:30

Прибуття до м. Володимир-Волинський. Поселення в готелі.

14:00-15:00

Обід (здійснюється за власні кошти).




15:00 – 18:00

Пішохідна екскурсія по місту з відвідуванням таких історико-культурних пам’яток, як Успенський собор, Василівська церква, Зимненський Святогорський Святоуспенський монастир. (інф. у розділі 3.1.).

19:00 – 20:00

Вільний час.

20:00 – 21:00

Вечеря у готелі. Нічліг.

 

День 4

9:00-10:00

Сніданок у готелі.

10:00 – 11:00

Пішохідна прогулянка по паркам м. Володимир-Волинський.

11:30

Звільнення номерів.

Виїзд з м. Володимир-Волинський. Переїзд до м. Львів.

13:00

Прибуття до м. Львів. Розміщення у готелі.

14:00 – 15:00

Обід (здійснюється за власні кошти).

15:00 – 18:00

Екскурсія автобусом у Підгороддя м. Львову, до церков Миколи, П’ятниці, Онуфрія, костьоли Марії Сніжної та Івана Хрестителя (інф. у розділі 3.1.).

18:00 – 20:00

Вільний час.

20:00 – 21:00

Вечеря у готелі. Нічліг.

 

День 5

9:00 – 10:00

Сніданок у готелі.

10:00 – 14:00

Автобусна оглядова екскурсія по місту Львів.

Львів– одне з найпрекрасніших міст світу.

Предивним – сімсотлітнім й водночас молодим – видається Львів кожному, хто хоч раз пройшовся його вузькими затишними вуличками, милувався його неповторною різностильовою архітектурою, вслухався в неугавний гомін, яким по вінця виповнений його сьогоднішній день.

Львів – єдине місто України, яке зберегло середньовічну планувальну структуру центральної частини, має понад 2000 пам’яток архітектури, які пов’язані з історією заснування та розвитку міста і держави. Міжнародним визнанням унікальності Львова було внесення ансамблю історичної забудови центральної частини міста до Списку Світової Спадщини ЮНЕСКО (2 грудня 1998р. на засіданні 22 сесії ІКОМОСУ у м.Кіото).



Мандруючи Львовом, неможливо не закохатися у цю неповторну величну красу. Кожен, звідки хто б не приїхав, завжди знайде для себе щось до душі і захоче ще і ще раз повернутися у Львів.

14:00 – 15:00

Обід (здійснюється за власні кошти).

15:00

Звільнення номерів.

15:30 – 17:00

Переїзд до м. Галич. Речі залишаються у автобусі.

17:00 – 18:00

Екскурсія до церкви Пантелеймона (інф. у розділі 3.1.).

19:00 – 20:00

Вечеря у місцевому кафе.

20:00

Переїзд до М. Канів. Нічліг у автобусі.

 

День 6

7:00

Прибуття до м. Канів.

7:30 – 9:00

Сніданок у місцевому кафе.

9:00 – 12:00

Пішохідна екскурсія по м. Канів з відвідуванням таких історико-культурних пам’яток, як Георгіївський (Успенський) собор (інф. у розділі 3.1.).

12:00 – 14:00

Вільний час.

14:00 – 15:00

Обід (здійснюється за власні кошти).

15:00

Звільнення номерів. Переїзд до м. Київ.

 

Визначення програмного забезпечення нового туру у відповідності до визначеної тематики

 

Програмне забезпечення автобусно - пішохідного туру «По давньоруським містам Правобережжя» забезпечує туристам відпочинок, ознайомлення з історією краю. Загальний ліміт часу програмного забезпечення становить близько 27 годин, з урахуванням нормативних витрат часу на поселення, харчування – сніданки по 60 хв., вечері по 60 хв., екскурсійне обслуговування від 1 до 5 годин. Програма даного туру охоплює 6 днів від моменту зустрічі туристів на залізничному вокзалі у м. Київ до моменту їх відправки звідти за такою схемою: Київ – екскурсія 8 годин; переїзд до м. Овруч 3 год.; поселення у готелі – 1 год., екскурсія в м. Овруч – 4 год.; переїзд до м. Володимир-Волинський 4 год., поселення у готелі - 1 год., екскурсія у Володимирі-Волинському 4 год.; переїзд до м. Львів – 1, 5 год., поселення у готель – 1 год., екскурсії по місту -7 год.; переїзд до м. Галич – 1,5 год., екскурсії по місту – 1 год.; переїзд до м. Канів 11 год., екскурсії по місту – 3 год.; повернення до м. Київ – 3 год. Програма харчування згідно з програмою маршруту (п.3.3.)



Вартість туристичної путівки включає:

v вартість проїзду;

v вартість харчування;

v вартість проживання;

v вартість екскурсійної програми

v вартість страхового полісу.

 

Пошук та відбір партнерів-постачальників товарів та послуг в кожному пункті нового маршруту у відповідності до обраного класу обслуговування

 

На протязі усього туристичного маршруту трансфери здійснюватимуться завдяки компанії партнера-постачальника туристичної фірми «САМ», автотранспортних послуг «Good Transfer», автобус класу «люкс».

У м. Овруч група буде розміщена у 3-х зірковому готелі «Овруч», в номерах по 2 особи, набір послуг – напівпансіон (HB).

У м. Володимир-Волинський – розміщення у 3-х зірковому готелі «Волинь», номера класу напівлюкс, по 2 особи, (НВ).

У м. Львів – розміщення у 3-х зірковому готелі «Бюргер», номера напівлюкс, по 2 особи у номері, (НВ).

Тур обслуговується власними гідами-екскурсоводами туристичної фірми «САМ».

Страховою компанією партнером-постачальником є компанія "Київ-Енерго-Поліс".

 

Підготовка інформаційно-методичного та рекламного забезпечення туру(складання програми перебування(програми туру),технологічної картки маршруту, графіку завантаження туристського підприємства, інформаційного листка до путівки туристської подорожі, проведення розрахунку вартості туру, підготовка прикладів рекламного матеріалу).

………………………………………………………………….



Особливості технології туристської діяльності в процесі реалізації розробленого туру







Сейчас читают про: