І. Контроль, корекція та закріплення знань

1. Перевірка домашнього завдання.

2. Опитування.

Поясніть розв'язання прикладів

2 м + 6 дм – 17 дм

1 год + 7 хв – 20 хв

Назвіть усі фігури, які є прямокутниками (використовуємо комп’ютер).

Діти розфарбовують кожен окремий фрагмент (геом. фігуру) у окремий колір (Paint).

ІІ. Вивчення нового матеріалу.

Використовуємо роздруковані кожному учневі таблиці ділення числа на 8.

ІІІ. Розв’язування задач.

Підсумок уроку. Д/З.

 

Урок 11. Таблиця множення числа 6. Знаходження значень виразів з буквою, що повторюється. (3 клас)

Мета: Ознайомити учнів з таблицею множення числа 6 та її практичним застосуванням; удосконалювати вміння учнів обчислювати значення виразів з буквою.

Хід уроку

І. Контроль, корекція і закріплення знань.

Усні обчислення.

1. Математичний диктант.

– Перший множник – 2, другий – частка чисел 40 і 5. Запишіть добуток.

–Число 45 зменшити у 5 разів і результат зменшити на 3.

– Третину від 27 зменшити на 5.

–Ділене – 25, дільник–різниця чисел 5 3 і 48. Запишіть частку.

– Тато з’їв 12 вареників, мама – на 5 вареників менше, а Наталя – у 4 рази менше, ніж тато. Запишіть, скільки вареників з’їла мама і скільки – Наталя.

 

Учні проводять стрілки від другого множника до відповіді.


II. Вивчення нового матеріалу.

Підготовча робота.

Пояснення нового матеріалу.

Вчитель показує на комп’ютері схему, за якою буде складатися нова таблиця:

 

 


Учні з’ясовують, що в усіх прикладах таблиці першим множником буде число 6.

Робота проходить у такому порядку:

1) дивлячись на схему, учні називають приклад таблиці;

2) вчитель друкує його без відповіді;

3) учні усно замінюють його прикладом на додавання і називають відповідь;

4) вчитель друкує її у приклад на множення.


Первинне закріплення.

1. Колективне розв’язування прикладів.

Учні пояснюють порядок виконання дій.

2. Усне фронтальне розв’язування задачі.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: