П’ятниця. І заняття. Образотворча діяльність

06.08.2021. п’ятниця. І заняття. Образотворча діяльність.                                           

Малювання.

Мета: продовжувати ознайомлювати з нетрадиційним технічним вмінням «пальчикового» малювання; учити акуратно використовувати фарби; розвивати впевненість у своїх можливостях; спонукати до мовленнєвого спілкування; сприяти у розвитку уяви, фантазії; виховувати цікавість до занять з малювання.                                                                       Обладнання: жовта фарба;папір зеленого кольору; серветки.                      

 До дітей завітала лялька Оксанка.

Діти вітають її: Доброго ранку! – всіх я вітаю!

                       Доброго ранку людям бажаю!                 

 Доброго ранку, Оксанко! Чому ти така сумна?                                        

Оксанка повідомляє, що вона дуже полюбляє польові квіти, але не може потрапити в поле.

Як нам допомогти Оксанці?

Давайте намалюємо для неї квіти.                                                                                                        Розгляньте фарби. Що за баночки такі, не прості, а кольорові?

                             Варто тільки пензлик взяти, починаємо малювати.

                             Пензлем в баночці хлюпочемо, помалюємо, а потім

                             Сміло в воду пензлик вмочимо.

Розгляньте квіти у букеті, назвіть їх колір.                                               

Малювати слід на великому аркуші паперу зеленого кольору.         

Вихователь нагадує правила малювання пальчиком: вмочувати пальчик у фарбу, потім ставити відбиток на папері.

Після малювання необхідно витирати пальчик серветкою, а потім мити руки у туалетній кімнаті.        

Вихователь стежить за дотриманням правил малювання пальчиками. Діти малюють під спокійний музичний супровід.      

 

 

06.08.2021. п’ятниця. ІІ половина дня, Креативна діяльність.                                                                              Конструювання із піску. Тема: Оселя для звірят.                                                                               Мета: удосконалювати дрібну моторику пальців, стимулювати тактильно-кінетичну чутливість; навчати споруджувати будівлі з піску прапорційно іграшковим тваринам – героям казки; розвивати пізнавальний інтерес та комунікативні здібності; заохочувати самостійність, творчість, ініціативу та уяву.                                    

 Обладнання: гумові іграшки – персонажі казки «Рукавичка»; набори для гри в пісочниці; елементи будівельного конструктора, що зображують двері, дах, вікна, парканчик тощо.                                                                    

  Хід заняття.   Вихователь читає казку «Рукавичка». Лишилися тваринки без оселі. Тому вони прибігли до нас. Хочете, щоб звірята залишились з нами? Тоді їм потрібно побудувати будиночок.                                 

Уточнення величин конструкції.                                                                 

Попередні вправи з піском.                                                                     

  Виготовлення піщаних конструкцій.   Оздоблення споруд елементами будівельного конструктора.

 

 




double arrow
Сейчас читают про: