Урок 22

Тема: Повторення граматики.

Мета: Повторити ЛО теми. Повторити граматичний матеріал: умовні речення першого типу. Тренувати у письмі. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we are going to revise grammar material — 1st Conditional sentences — and practise it in exercises, songs and games.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «If There Is Right in the Soul».

IF THERE IS RIGHT IN THE SOUL


If there is right in the soul

There is beauty in the person.

If there is beauty in the person

There will be harmony in the home.

If there is harmony in the home

There will be order in the nation.

If there is order in the nation

There will be peace in the world.


Учитель записує на дошці опорні словосполучення: right in the soul, beauty in the person, harmony in the home, order in the nation, peace in the world. Потім читає текст вірша. Учні повторюють вірш за вчителем, а потім хором розповідають. Після цього 2—3 учні (за бажанням) розповідають вірш самостійно, спираючись на записані на дошці словосполучення. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІІ. Основна частина уроку

1. Подання граматичного матеріалу: умовні речення першого типу.

1) Бесіда з учнями.

T: Look at the «Grammar Point» section on page 40. Read the information about Conditional sentences and answer my questions, please.

What are Conditional sentences? Give an example of a Conditional sentence.

When do we use comma in Conditional sentences?

Why do we use 1st Conditional sentences?

Give an example of a Conditional sentence...

— with future meaning;

— meaning predictions about things we are sure about.

2. Відпрацювання граматичного матеріалу: умовні речення першого типу.

1) Впр. 1 (с. 40). Учні самостійно поєднують частини речень і письмово складають умовні речення, а потім читають їх по черзі.

2) Впр. 2 (с. 40). Учні самостійно доповнюють речення і записують свої варіанти умовних речень у зошит. Потім по черзі читають речення, які вони склали.

3) Впр. 3 (с. 41). Учні самостійно письмово перефразовують подані речення за зразком.

4) Впр. 4 (с. 41). Учні самостійно виправляють граматичні помилки в реченнях та записують виправлені речення у зошит, а потім ланцюжком їх читають.

5) Впр. 5 (с. 41). Учні самостійно письмово складають речення з поданих слів, а потім ланцюжком їх читають.

6) Впр. 6 (с. 41). Учні самостійно переписують речення, ставлячи дієслова з дужок у відповідну часову форму. По закінченні роботи вони по черзі читають доповнені речення.

3. Розвиток умінь мовлення. Робота в парах.

Учитель пише на дошці словосполучення be invited to a birthday party, be offered to take part in a sports/beauty contest, be late for school, lose your key, be hungry, leave your exercise book at home, а також мовленнєвий зразок: What do you do if/when you…?

Спираючись на них, учні в парах складають міні-діалоги. По закінченні роботи три-чотири пари інсценують свої діалоги. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

2. Підведення підсумків уроку.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: