ІІ. Основна частина уроку

Урок 21

Тема: Школа і навчання.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Удосконалювати техніку читання. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати повагу до школи і вчителів.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

· Складання «Mind Map» до слова «School»

T: What words do you associate with the topic «School»

Teachers, Classmates, School, Subjects, School Clubs, Home work, Tests, Knowledge.

T: Which of the things you can see in the Mind Map do you like most about your school? Why?

What do you not really like about school? Why?

ІІ. Основна частина уроку.

1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 36).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

a) Впр. 1 (с. 36). Учні усно ланцюжком відповідають на запитання вправи.

б) Презентація ЛО тексту. Бесіда з учнями.

T: Look at the «Word File» box on page 37. Which of these words are nouns; verbs; adjectives. Which of the words means «взаємний»; «усвідомлювати»; «набувати»;«шкільна програма»; «можливість»; «особливий»; «надавати»; «очевидно»

2) Reading. Етап читання. Учні самостійно читають текст і співвідносять запитання впр. 2 (с. 36) із фрагментами тексту.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 3 (с. 36).Учні ланцюжком читають твердження вправи, погоджуються з правильними, виправляють неправильні.

б) Впр. 4 (с. 36). Учні ланцюжком читають визначення й називають слова з тексту, що їм відповідають.

2. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 5 (с. 38). Учні в парах обговорюють подані у вправі запитання.

2) Впр. 6 (с. 38). Учні читають подані точки зору й коментують їх. Потім складають аналогічні усні повідомлення за темою «Моє ставлення до школи» і ланцюжком з ними виступають.

3. Активізація ЛО теми.

1) Впр. 1 (с. 39). Учні самостійно вставляють пропущені слова. Після цього працюють у парах: по черзі ставлять один одному запитання, що стосуються визначень, наприклад: What do you call a school paid by the government which gives free education? або Define «а state school».

2) Гра «Bingo». Учитель пише десять нових слів теми на дошці, а учні записують по п’ять з них за власним вибором у зошити. Потім учитель у будь-якому порядку називає слова, записані на дошці, а учні закреслюють їх у зошитах. Якщо в когось виявляться закресленими всі п’ять слів, він вигукує: «Bingo!»

T: Curriculum, boarding school, head teacher, opportunity, graduate, Nursery school, primary school…

3) Робота з картками. Учні отримують картки, самостійно заповнюють пропуски в тексті вправи, потім по черзі читають запитання і, спираючись на текст, відповідають на них.

4) Робота з підручником.

T: Read the«Vocabulary Point» on page 39. What can we learn? Give an example. What can we study? Give an example.

5) Впр. 2 (с. 39).

Учні самостійно заповнюють пропуски у реченнях відповідними формами дієслів learn та study, а потім по черзі читають їх.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: