Привітання
(див. урок 4)
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички.
- OK. Let’s begin. Name the sounds.
[h] [ai] [ ] [w] [o] [m]
- I’ll name the sounds and you must show me them.
б) мовна розминка. Гра «Мікрофон»
- Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог.
- OK. Who wants to be the first?
Example: Hello! I am Natasha.
And what is your name? Hi! I am Olena.
Nice to meet you. Good – bye! Bye!
Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Повторення раніше вивченого.
а) гра
- Let’s regard what did you learn at our last lesson.
- Look at the pictures and say what children do.
б) бесіда
- At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him.
- Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?..
|
|
(учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання)
в) фізхвилинка (див. урок 3)
Введення нових слів.
а) пояснення слів
- Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази:
I am from Ukraine. I live in Noviy Booh.
- Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання:
Where are you from? Where do you live?
б) фонетичне опрацювання
диск «Живі фрази»
в) робота з підручником
- впр. 1,с.12
Розвиток навичок письма та говоріння.
а) робота з карткою
- You have flags and your task draw it and name what country is it.
б) робота в парах
- Let’s work in pairs. Match, colour and say.
(РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6)
в) фізхвилинка
Введення займенників.
а) пояснення значення займенників I, he, she.
б) робота в зошитах
- Обведи по пунктирним лініям.
Виконання проектної роботи.
(див. підручник с. 13)
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Підсумок уроку.
- What do you like at our lesson?
- Say in English «він», «вона», «я».
- The lesson is over. Good – bye!
УРОК 6 Дата: ___________
Тема: Цифри. Скільки тобі років?
Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал.
Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам'ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі.
Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри.
ХІД УРОКУ