Привітання.
- Let’s regard a poem for our greetings.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.
б) name the sounds
- Look at the blackboard and repeat after me.
[g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai]
- And look! We’ll know such sounds.
[v] [f] [ks]
- Repeat after me.
Aim
- At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.
-You’ll also will be able to ask how old are you?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Повторення раніше вивченого.
- OK. We train our tongue and now let’s regard words.
- Translate into English.
Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?
- Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.
Фізхвилинка.
Введення нових ЛО.
а) пояснення вчителя
- Look at the blackboard.
|
|
-What is this? (numbers)
- You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me.
- Repeat after me.
б) фонетичне опрацювання
[v] one [ ] three [v] five, seven
[u:] two [f] four [ks] six [ei] eight
в) game «Count”
- Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …)
г) робота з карткою.
- And now let’s play in pairs. Write and say.
(WB ex 1 p.7)
Активізація мовленнєвих навичок.
а) бесіда
- Today you’ll learn to ask how old are you.
- Listen and repeat.
HOW OLD ARE YOU? I AM ….
б) робота в парах (див. підручник с. 15)
в) робота в групах.
- Match the children with their cakes. And say how old are you?
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Підсумок уроку.
- At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.
- What numbers did you remember?
- Say in English: «Це – Олена. Їй – 5 років.»
- Good – bye!
УРОК 7 Дата: ___________
Тема: Моя родина. Цифра 9,10
Мета: ознайомити з новими ЛО теми «Моя родина»; ввести цифри 9, 10; вчити учнів вживати активну лексику у своєму мовленні; збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати мовну здогадку, інщомовну вимову, навички каліграфічного письма.
Виховувати бажання дорожити своєю сім’єю.
Обладнання: флеш – картки, тематичний малюнок «Сімя», м’яч, цифри.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
Привітання
(див. урок 6)
Повідомлення теми та мети уроку.
- At our lesson today we’ll learn new words about theme “My family” and get to know two numbers 9, 10.