Середа. ІІ половина дня, Читання художньої літератури

25.08.2021. середа. ІІ половина дня, Читання художньої літератури.

Мета: продовжувати вчити дітей сприймати і розуміти на слух художній твір, відповідати на запитання за змістом твору реченнями з трьох-п’яти слів, повторювати його, дотримуючись відповідного темпу вимови і сили голосу; спонукати дітей до повторювання вірша за дорослим та заучування його напам’ять; розвивати емоційну чутливість до художнього твору; виховувати бажання самостійно розповідати вірш.

Матеріал: вірш І. Неходи «Півник», іграшковий півник.

ХІД ЗАНЯТТЯ

1. Ігрова ситуація. Вихователь загадує дітям загадку про півника.

Кукурі — кукуріку! —

Чути голос за ріку.

То вночі живий будильник

Відбива години… (півник).

2. Діти розглядають іграшкового півника. Розповідають, що

в нього є, якого він кольору, як він кричить.

3. Читання вірша І. Неходи «Півник».

Хто це пісеньку таку Нам співа: «Ку-ку-рі-ку?»

Це наш Петя-Петушок, Це він будить так діток,

Щоб вставали, не проспали, Не спізнились в дитсадок.

4. Бесіда за змістом вірша.

— Хто будить діток у дитсадок?

— Яку співає пісеньку півник?

— Чому будить півник діток?

5. Заучування вірша.

6. Рухлива гра «Курочка та курчата».

Мета: вчити дітей виконувати рухи згідно зі словами; закріплювати вміння імітувати повадки птахів, учити дітей бігати

в різних напрямках, стрибати, кружляти навколо себе; виховувати дружні стосунки з однолітками.

Вихователь читає вірш, діти виконують відповідні рухи.

По доріжці курочка ходила,

Маленьких діточок учила:

Підніміть крильця, усміхніться,

Сонечку ясному поклоніться.

Не сваріться, помиріться,

Пострибайте весело, покрутіться.

Мої любі діти, грайтесь, розбігайтесь!

А як буде яструб близько —

До мене збігайтесь.

                                                                            

 




double arrow
Сейчас читают про: