Дописування рядка літери (друга частина рядка — письмо під такт)

Гра «Хто більше?»

— Утворіть слова з літер слова лікувати. (ліки, кіт, кит, вік, лак, кут...)

7 Письмо буквосполучення йо

Словникова робота

Вартую — охороняю.

Плига — стрибає, підстрибує.

Звуко-буквений аналіз слів-відгадок з побудовою схем фішками і викладанням з букв розрізної азбуки

На зеленому лужку

Плига сірий в кожушку.

Куций хвостик, довгі вушка,

В луб’яній живе хатинці. (Зайченя)

І ввечері, і зранку

Вартую я на ґанку.

Не кусаю, не гарчу,

В дім чужих не пропущу. (Замок)

Списування речення з друкованого тексту

Фізкультхвилинка

З братом ми були у лісі,

Гриби збирали на узліссі,

Дві корзини чималі

Ми додому притягли!

Читання тексту вчителем з прописів

— Що трапилось з Йосипом?

— Що зробила мама?

— Чим вона лікувала хлопчика?

— Чому ранку слід лікувати йодом?

Списування з друкованого тексту

13 Складання речення зі словом йод. Запис моделі речення

— Складіть речення про лікувальні властивості йоду.

VIII. Підсумок уроку. К оментар учителя до роботи учнів та її результатів

— Яку букву навчилися писати?

Які слова з нею писали? Урок № 58 Письмо великої літери Л («ел»)

Урок 58 (письмо)

Тема. Письмо великої літери Л («ел»)

Мета: вчити писати велику букву Л («ел»); формувати вміння диференційованого написан­ня великих і малих букв; розвивати мовлення, вміння передавати свої спостереження й почуття засобами слова, дрібну моторику; виховувати у дітей охайність, старанність.

Обладнання: предметні малюнки (м’яч, апельсин, лимон, буква «и», ножиці, автобус), демонстра­ційні картки з друкованими й рукописними літерами, фішки для звукових моделей, зошит із навчання грамоти, плакат «Правильно сиди під час письма».

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Повторення вивченого матеріалу

На дошці — малюнки: м’яч, апельсин, лимон, буква «и», ножиці, ав­тобус.

— Назвавши перші звуки в кожному слові, утворіть нове. (Ма­лина)

— Запишіть це слово на дошці.

— Поділіть слово на склади. Назвіть наголошений склад.

— Які звуки утворили цей склад?

ІII. Актуалізація опорних знань учнів

Читання вірша вчителем

Ліда любить лимонад.

Вип’є трохи — та й у сад.

А повернеться із саду —

Знову просить лимонаду.


Понравилась статья? Добавь ее в закладку (CTRL+D) и не забудь поделиться с друзьями:  



double arrow
Сейчас читают про: